Zaman Çizelgesi modülü ile akıllı cihazlarınızın açık unutulduğu durumlarda veya okulunuzun zil saatlerine göre akıllı cihazlarınızın tenefüste otomatik kilitlenmesi için saat belirtebilirsiniz.

İlk olarak Akıllı Cihaz Yönetim modülünden Akıllı Cihaz Kontrol alt modülüne giriş yapmalısınız. Sağ alt kısımda bulunan Ayarlar butonuna tıklamalısınız.

Daha sonra açılan menüden Zaman Çizelgesi butonuna tıklamalısınız.

Zaman Çizelgesi modül sayfasında akıllı cihazlarınıza saat ve işlem tanımlayabilir, daha önce saat ve işlem tanımladığınız akıllı cihazları görebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz. Yeni saat tanımlaması yapmak için sağ üst tarafta bulunan + butonuna tıklamalısınız

Zaman Ekle sayfasında ilk adım akıllı cihazınız veya cihazlarınız için kapanış veya kilitlenmesi için saat belirlemelisiniz.

İkinci adım İşlem seçeneğinde akıllı cihazınıza verdiğiniz saat diliminde Cihazı Kilitle/Cihazı Kapat şeklinde belirtmeniz gerekiyor.

Üçüncü adım belirlemiş olduğunuz saat ve işlemin hangi günler için geçerli olacağını belirtebilirsiniz.

Dördüncü ve son adımda belirtmiş olduğunuz saat, işlem ve günlerin hangi akıllı cihaz veya cihaz gruplarında geçerli olacağını seçmelisiniz.

Yorum

Bu yardımcı oldu mu?

Evet Hayır
Bu konunun size yardımcı olmadığını belirttiniz ...
Bize neden olduğunu söyleyen bir yorum bırakır mısınız? Teşekkürler!
Yorumun için teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili geribildirimlerinizi gönderin.

Yorum Gönder